trimline_bolme_duvar_1

Trimline Bölme Duvar Sistemleri

TRIMline

Mimari dizaynların, modern teknikler ile yeniden şekillendirilebilir olarak yapılması, yüksek uzmanlık gerektiren bir konudur. Maurer yapı sistemleri, ülkemizde bölme duvar konusunda dünyada ün yapmış olan Trimline ana bayisi olarak hizmet vermektedir. Maurer yapı, geleceğin mimari teknolojisi olarak görülen, hareketli bölme duvarlar ve benzer sistemlerdeki başarısını, yerli ve yabancı markaların ofis ve benzeri ihtiyaçlarını, muhteşem şekilde yerine getirmiş ve başarılı referanslara sahip olmuştur.

Ofis Dekorasyonunda Bölme Duvarlar

Ofis dekorasyonu konusunda, müşterilerin ve çalışanların beklentilerine yönelik gelişmeleri kısa sürede yerine getiren firmanın, bütün departmanlarına, web sitesi üzerinden kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Kendi patentli aksesuarları ve cam bölme duvar sistemleri ile yüksek verimlilik sağlayacak tasarımlarını, web sitesinden detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Maurer yapının www.bolmeduvarlar.com adresini ziyaret ederek ihtiyaçlarınız için fikirler edinebilir ve iletişime geçerek kafanızdaki sorulara yanıtlar bulabilirsiniz.

Maurer Yapı Sistemleri

Ofis kadar ev alanlarında da kullanılan bazı yapı elemanlarının, gelişmiş teknikler ile yeniden yorumlanması sayesinde, kullanışlılık kadar konfor ve güvenlik açısından da başarılı ürünlere firmanın web sitesinden ulaşabilirsiniz. Cam bölmeler ile oluşturulacak ofis ve seperatör alanların, aydınlatmaya kattığı tasarrufu, dar alanlar olsa bile camın verdiği ferahlık hissi ve verimlilik arttırıcı özellikleri, firmalara sektörel olarak etkili başarılar sağlamaktadır. Toplantı ve benzeri ihtiyaçlar için geliştirilen hareketli duvarların, mimariye kattığı üstün verimlilik ile duvar bölme konusundaki başarısını, 10 yıldan fazla süredir devam ettiren Maurer yapı sistemleri, firmaların geleceği için garantili ve sağlam ürünler ile hizmet vermektedir. Tüm yapısal ihtiyaçlarınız ve duvar sistemlerine ulaşmak için, doğru adresi arayanlar, firmanın web sitesi ile beklentilerine cevaplar bulabilir. Yapılan başarılı işlerin oluşturduğu referanslar sayesinde, Maurer yapı sistemleri, ülkemizde yerli ve yabancı markaların ilk tercihleri arasındadır.