ofis_bolme_duvarlari_1

Ofis Bölme Duvar Sistemleri

Plan yapmadan konumlandığınız işyerleriniz için artık ofis bölme duvar sistemleri ile alanlarınızı daha fazla ve kullanışlı odalara kavuşturabilir, hem kullanım alanı yaratabilir, hem de daha elverişli bir çalışma sistemi oluşturabilirsiniz. Önemli olan geniş alanlar yaratmaktan ziyade, olabildiğince kişiye özel çalışma alanları yaratmak ve ofis bölme duvar sistemleri ile birçok noktada özel alanlar oluşturabilmektir. Birçok şirket bu anlamda ofis iç dizaynını yenilemekte ve eski mekânları daha elverişli nasıl kullanabileceklerinin formüllerini araştırmaktadırlar.

Ofis bölme duvarları çok kısa sürede yapılır ve istediğiniz şekilde dizayn edilebilir. Dilerseniz tamamen cam görünümlü, dilerseniz ahşap & cam birlikte ya da hiç cam olmadan tamamen ahşap dolu modül tasarlanabilir. Akustik yapıları sayesinde dışarıya ses sızdırmaz.

Demontable bölme duvar sayesinde alanlarınızdan daha fazla verim alacaksınız. Uygun fiyatlara yapılan bu modüler bölme duvar uygulamaları ile ofisleriniz değer kazanacak. Bu yeni sistemler ile nasıl elverişli alanlar yaratabileceğinizi göreceksiniz. Arzu ettiğiniz her model, kaliteli bir işçilik ile sizlere sunulur. Bakıldığında ofisinizle bir bütün gibi duracak oldukça kaliteli görünüşleri ile mekânlarınızı daha özel hale getirecek. Müdür odaları, toplantı odaları ve arşiv odası gibi birçok alan için bölme duvar uygulamaları yaptırabilirsiniz.


Ofis Bölme Sistemleri