maurer_bolme_3

Maurer Bölme Duvar Sistemleri

Maurer yapı özellikle, duvar bölme sistemleri için profesyonel çözümler ile her türlü yapının iç dizayn ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmaktadır. Firmamız, ülkemizde ana bayi olarak hem üretim hem de montaj ve montaj sonrası her türlü hizmeti verdiği Trimline sistemleri ile çalışmalarına devam etmektedir.  Bu çalışmayı 2004 yılından beri, tüm tecrübesi ve dünya kalitesi ile kusursuz şekilde yürüten firmamız, bu sayede geleneksel ofis dekorasyonu konusunu, ihtiyaçlar doğrultusunda modern olarak tasarlamakta ve başarı ile uygulamaktadır.

Bölme Duvarlar ile Mimari Tasarımlar

Şirketin yerli ve tanınmış firmalara ulaştırdığı ofis duvar çözümleri ve ihtiyaçlar açısından son dönemlerde mimari olarak vazgeçilmez olan, hareketli bölme duvar sistemleri konusunda ülkemizde faaliyet gösteren, yabancı markalarında referans olarak tercih etmesi önemlidir. Kullanılan tüm malzemelerin, dünya kalitesi ve standartları gereği sertifikalarının bulunması, kişisel tasarım seçenekleri, firmaların görsel olarak anlamlandırılmasında kullanılan renkler, şekiller ve yazıların bölme duvarlara uygulanması oldukça beğenilen çalışmalarımız arasında yer almaktadır. Camın, ahşap gibi diğer yapı dekorasyonunda kullanılan malzemeler ile birlikte kullanılması, aderansının güzelliği ve diğer metal işlerinin sanatsal olarak duvarlara uygulanması, son derece şık görünümler sağlamaktadır.  Düz alanları şık şekilde ofislere dönüştürerek, cam bölme duvar ile tam istenilen düzenin oluşturulması, uzman mimari tasarımlar ile özel alanların oluşturulması mümkün olmaktadır.

Bölme Duvar Uygulamaları ile Görsel Ofisler

Web üzerinden www.bolmeduvarlar.com adresine girerek, başarılı çalışmalarımızı görebilirsiniz. İletişim ve sosyal ağ uygulamaları aracılığı ile firmaya ulaşarak, ihtiyaçlarınızı kolayca giderebilmeniz de mümkün olmaktadır. Maurer yapının uyguladığı hareketli duvarlar sayesinde, anında geniş toplantı salonlarına kavuşabilir, işinizin güvenlik gereklilikleri gereği, güvenli ve güzel görsel ofislere kavuşabilirsiniz. Modern hayatın önemli unsuru olan tasarruf gereği, gün ışığından daha fazla yararlanmak da mümkündür. Tüm bu mimari kolaylıklardan yararlanmak ve detaylı bilgiler için, firmanın web sitesini ziyaret edebilir, yerli ve yabancı markaların referanslarını görebilirsiniz.