duvar_bolme_sistemleri_2

Hareketli Bölme Duvar Sistemleri

İç dizayn ihtiyaçlarınızda ve hareketli bölme duvar sistemleri konusunda, hizmet veren firmamız Maurer Yapı, 10 yılı aşan bir süredir bu sektörde yer almaktadır. Çalışmalarını 2004 yılından beri, dünya standartlarındaki kalitesi ve tecrübesi ile devam ettiren firmamız, aynı zamanda Trimline’nın ana bayisi konumundadır. Trimline, ana bayisi olarak yıllardır yaptığımız tüm işlerde, müşterilerimizin güvenini ve beğenisi kazanmamız ise en büyük gurur kaynağımızdır.

Hareketli Bölme Duvarlar

Firmamızın yerli ve yabancı firmalara sunduğu hizmetlerin tümünde, titizlikle yapılmış proje çalışmaları ve alana, ihtiyaca uygun tasarımları, başarımızın en büyük anahtarı olmuştur. Montaj ve kurulum aşamasında da ekiplerimizin profesyonelliği ve tecrübesi hemen göze çarpmaktadır. Tüm amacımız, hareketli duvar sistemleri ve diğer hizmetlerimizde, sektörün en iyisi olmaktır. Bunun için gerek proje aşamasında, gerekse uygulamada, her şeyin dört dörtlük olmasını asla şansa bırakmayız.

Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonu konusunda, ihtiyaçlarınızla ilgili tüm çalışmaları, sizin öneri ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak yapmak, ihtiyacınıza yönelik projeler hazırlamak, bizim için önemlidir. Kalite ancak beğeni ile bütünleştiğinde memnuniyet verici olmaktadır ve biz firma olarak, bunun bilincinde hizmet vermekteyiz. Yaptığımız tüm çalışmaları www.bolmeduvarlar.com adresinden görebilir ve verdiğimiz hizmetleri değerlendirebilirsiniz.

Estetik Cam Bölme Duvarlar

Özellikle cam bölme duvar projelerimizde, camın yarattığı estetik etkiyi kullanarak yaptığımız çalışmalar çok beğeni kazanmıştır. Ayrıca diğer ürünler ile yaptığımız kombin çalışmalarla da, ihtiyaca uygun estetiği yakalamak, istediğinizde sizin içinde yapabileceğimiz çalışmalardan sadece biridir. Uyguladığımız, hareketli duvar bölme sayesinde ise, istenildiği zamanlarda geniş alanlar yaratmak ve tekrar yapılandırmak mümkün ve çok işlevsel olmaktadır. Hayal ettiğiniz ve ihtiyacınız olan mekanları, uzman ekibimizle paylaştığınızda, sizin için projelendirmemiz ve uygulamamız mümkündür. Bunun için bizi aramanız ve ne istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Tüm ekibimiz ile size hizmet vermekten gurur duyarız.