duvar_bolme_sistemleri_8

Duvar Bölme Sistemleri

Kalite ve estetiğin her alanda olması gerektiğine inanan firmamız, hizmet vermiş olduğu, ofis dekorasyonu konusunda da, bu düşüncesini hayata geçirebilmek adına son derece titizlikle çalışmaktadır. Bu sayede sektörde hizmetleri ile beğeni kazanmış olan firmamız Maurer Yapı, hareketli bölme duvar alanında dünya markası olan Trimline ana bayisi olarak hizmet vermektedir.

Hareketli Bölme Sistemleri

Şirketimizin yerli ve yabancı müşterileri için yapmış olduğu ofis duvar çözümleri, mimari açıdan da pratik çözümler sunmaktadır. Örneğin kısıtlı alan problemi olan mekanlarda kullanılan hareketli bölme duvar sistemleri sayesinde, gerekli görüldüğü zamanlarda, geniş alan oluşturabilmenin mümkün olması, pek çok firma tarafından tercih edilmesinin sebebidir. Veya şekil değişiklikleri yapılmak istendiğinde de bu sistem sayesinde, istenilen iç dizayn değişimleri yapılabilmektedir.

Pek çok alternatif mimari projenin, isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda, projelendirilen sistem, en kaliteli şekli ve büyük bir titizlikle firmamız tarafından uygulanabilmektedir.

Maurer ile Estetik Bölme Duvar Sistemleri

Dilerseniz, yaptığımız işler hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve çalışmalarımızı görmek için, www.bolmeduvarlar.com adresinden sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yaptığımız işleri ve kalitesini daha detaylı inceleme fırsatı bulup, ihtiyacınız olan konular içinde fikir alabilirsiniz. Sosyal ağ uygulamaları ve diğer iletişim yolları ile bize ulaştığınızda proje ve teknik ekibimiz, size her konuda yardımcı olacaktır. Hayal ettiğiniz ya da uygulamak istediğiniz sistem hakkında kesin bilgiler alabilir dilerseniz, bu isteğinizi hayata geçirebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Özellikle estetik görünümü, kalitesi ve ferah alanlar sağlayan cam bölme duvar uygulamalarımız, müşterilerimiz tarafından çok dikkat çekmektedir. İsteğiniz doğrultusunda cam ile diğer malzemeler ile değişik konseptlerde uygulayabileceğimiz bu çalışmaları tamamen markanıza ve imajınıza doğrultusunda, projelendirip hazırlayabiliriz. Tüm duvar bölme işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Size en iyi hizmeti vermekten, mutluluk duyarız.