cam_cama_bolme_8

Çift Camlı Bölme Duvar Sistemi SNAP FL

SNAP FL, SNAP Derzli Bölme Duvar ailesinin bir üyesidir.
SNAP Derzli Bölme Duvar Sistemi, yüksek kaliteli bitiş malzemelerinin kullanıldığı, Dolu, Cam ve Kapı Modüllerinden oluşan, modül birleşimi derzli, gizli taşıyıcı strüktürlü bölme sistemidir.

SNAP FL, Çift ve Tek camlarda, düşeyde hiçbir profil içermeyen cam – cama birşelim yöntemiyle oluşmuştur. Kapı ve Dolu modullerle entegre olabilmektedir.

Konsept, maksimum şeffaflık, derinlik ve ışığın ve görüntünün devamlılığı üzerine geliştirilmiştir. Yüksek dayanımlı, tavan ve zemine montajlanan alüminyum profiller, arasına giren kalın camları tutar.

Bu duvar sisteminin tasarımı, tüm bina adaptasyonlarına uygun olarak geliştirilmiş olup, yükseklik özel üretime uygundur.

SNAP FL’in en önemli özelliği maksimum şeffaflıktır. Ofislerin ve mekanların iç ortam derinliğinin artmasına yardımcı olur. Cam birleşimlerinde kullanılan şeffaf H-profiller bunu destekler. Sistem ses geçirmezliği sağlarken, ışık tüm görkemiyle mekanı doldurur.

SNAP FL, Düşey Profilsiz Bölme Duvar sisteminde oluşan maksimum şeffaflığın tersine, ihtiyaç duyulan özel alanlar da oluşturulabilir.

Yüzey işlemleri ile ışığın etkisini kaybettirmeden, alanı kullanıcıların özel kullanımına hazırlar. Tasarım kriterlerine göre camlara film kaplanabilir, stor ve jaluziler entegre edilebilir veya ahşap luverler montajlanabilir. Kumlama, asit yıkama olabilir.

SNAP FL sisteminin şeffaf olma özelliği kadar, tasarımda dolu panellerle birleşmesi de önemlidir. Doğal kaplama, melamin, HPL, boyalı cam, tekstil vb. tüm malzemeler kullanılabilir. Ayrıca bu malzemeler, yatay veya düşey tasarlanabilir, farklı texturelerle farklı yüzeysel efektler elde edilebilir.