bolme_sistemleri_6

Bölme Sistemleri ile Özel Tasarımlar

İç mimari çalışmalarda hareketli bölme duvarlar ile yeni çalışma alanları oluşturmak, yüksek uzmanlık isteyen bir çalışmadır. Maruer Yapı bu hizmeti 10 yılı aşkın bir süredir titizlikle yapmakta ve sektörde hak ettiği takdiri kazanmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sektörde bir dünya markası olan Trimline ana bayisi de olan firmamız, dünya standartlarına uygun projelerinde, kaliteden asla taviz vermeden çalışmaktadır. Sahip olduğumuz başarının en büyük sırrı budur.

Cam Bölme Duvar ile Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonlarında, müşterilerinin isteklerine ve çalışanlarının ihtiyacına yönelik çalışmaları, kısa sürede hayata geçiren firmamız, yaptığı tüm çalışmalara web sitesinde yer vermektedir. Dilerseniz bolmeduvarlar.com adresinden sitemizi ziyaret ederek, tüm çalışmalarımızı görebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Patentli aksesuarlarımızı ve cam bölme duvar sistemleri ile yaptığımız, yüksek verimlilik sağlayan tasarımlarımızı da, sitemizde görmeniz ve incelemeniz mümkündür. Eğer sormak istediğiniz bir konu varsa, bizimle iletişime geçerek, sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Duvar Bölme Sistemleri

Tüm yapısal ihtiyaçlarınızda ve duvar sitemleri ile ilgili hizmet alabilmek için, doğru adresi arıyorsanız, bizi arayabilirsiniz. Referansımız için yaptığımız işleri incelemeniz yeterli olacaktır. Amacımız, bu sektörde yaptığımız işlerin kalitesi ve müşterilerimizin takdiri ile bulunduğumuz yeri korumak ve daha ileri gidebilmektir. Duvar bölme ile ilgili her türlü tasarımı yapan proje ekibimiz ve bu projeyi titizlikle uygulayan montaj ekibimiz, konusunda uzman olan tüm personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonu için ise hareketli duvar bölmeleri uygulamaları ile dilediğinizde geniş alanlar oluşturabilir, daha sonra ise eski haline getirilebilir uygulamalar, özellikle alan problemlerinde etkin bir çözüm sunmaktadır. Dar alanlar için özel tasarımlar ile size yeterli alan sunabilen projelerin hazırlanması ile bu problemin tamamen ortadan kaldırılması da mümkündür.

Ofislerde olabildiği gibi ev ortamlarında da kullanılabilen yapı elemanlarının, gelişmiş tekniklerle uygulanması sayesinde, isteğinize uygun çalışmalar yapılabilmektedir. Kullanışta olduğu kadar kalite ve konforunda önem verdiğimiz projelerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.