bolme_duvarlar_9

Bölme Duvar ve Mimari Konseptler

Bölme duvarların mimari konseptlere yansıması ile gelişen sektörde, 2004 yılından beri başarılı şekilde çalışmalarını sürdüren maurer yapı sistemleri, ülkemizin Trimline ana bayisi olarak faaliyet göstermektedir. Bu konudaki başarısı, Dünya’daki standartlar ve ülkemiz ihtiyaçlarına uygun üretimleri yapmış olmasına bağlıdır. Duvar bölme sektörünün yaygınlaşması ve firmalara olan yararları, çalışanların verimliliğini arttırarak, müşterilerin sektörlere bakış açılarını değiştirmektedir.

Hareketli ve Cam Bölme Duvarlar

Gelişmiş mimarı yapılarda, ofis dekorasyonu ve tasarımlarında kullanılan teknolojik aksesuarlar ve malzemeler, firmanın web sitesi üzerinden kolayca incelenebilir. Maurer yapı sistemlerinin internet üzerinden kolayca erişilebilen bolmeduvarlar.com adresi sayesinde, tüm ürünlerinin en ince detaylarına ulaşılabilir, firmanın yerli ve yabancı marka müşterilerine sunduğu ürünlerin, referanslarını da inceleyebilirsiniz. Geniş alanların her firma tarafından ihtiyaç duyulduğu düşünüldüğünde, gelişmiş bir teknoloji olan hareketli bölme duvar, yapılardaki gerekli tüm ihtiyaçları sağlamaktadır. Firmanın imalat, montaj ve montajdan sonraki tüm gereklilikleri, uzman ekipleri ile titizlikle yerine getirdiği tüm ürünler, web sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. İş yerleri kadar bazı evlerde de kullanılan cam kapı ve diğer ürünler için, firmanın profesyonel çözümleri bulunmaktadır. Kullanılan patentli malzemeler ve aksesuarların, uzun ömürlü ve garantili olması, müşteri memnuniyeti konusunda firmanın hangi seviyede özen gösterdiğinin işaretidir. Ofis ihtiyaçları konusunda her noktada başarılı sistemler üreten Maurer yapı sistemleri, cam bölme duvar konusundan yenilikler ile dolu olan katalogları ve farklı tasarım ürünleri, sektördeki başarısının anahtarıdır.

Bütün sistemleri ve ofis yapı çözümleri, markanıza hitap edecek şekilde oluşturulan ve bu çözümlerin size özel olduğu profesyonel üretimler ile hizmet vermektedir. Tüm ofis ve iş yeri yapısı konusundaki ihtiyaçlarınız için doğrudan web sitesi aracılığı ile iletişime geçerek, aklınızda olan ya da olmayan tasarımları, sektörün uzmanları ile birebir görüşebilirsiniz.