bolme_duvarda_lider_4

Bölme Duvar Sektöründe Lider

Mimari konseptlerde bölme duvarların kullanılması, bu sektörde ihtiyacı da doğurmuştur. On yılı aşkın bir süredir sektörde hizmet veren firmamız Maurer Yapı ise, yaptığı projeler ve kalitesi ile lider firmalardan biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda bu sektörde dünya markalarından biri olan Trimline ana bayisi olan firmamız, kalitesinden ve dünya standartlarında olan projelerinden, asla ödün vermemektedir. Amacımız, en iyi hizmeti olabilecek en uygun şartlarda sunabilmek ve müşterilerimizin memnuniyetinin devamını sağlayabilmektir.

Ofis dekorasyonu ve tasarımlarımızda kullanılan tüm teknolojik aksesuarları, dilerseniz sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz. www.bolmeduvar.com adresinden sitemizi ziyaret ettiğinizde bu güne kadar yaptığımız tüm çalışma ve projeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu güne kadar yerli ve yabancı firmalar için yapmış olduğumuz bütün çalışmalar, sitemizde mevcuttur ve bu işler sayesinde kazanmış olduğumuz müşteri memnuniyetimiz ise en büyük referansımızdır.

Hareketli Bölme Duvar, Cam Bölme Duvar

Alanında lider konumda olmayı hedefleyen firmamız, tüm hareketli bölme duvar ve yaptığı duvar bölme işlerinde, ihtiyaca ve isteye uygun en iyi projeleri hayata geçirmek için titizlikle çalışmaktadır. Bu çalışmaları tecrübeli, eğitimli ve uzman kadrosu sayesinde kolaylıkla yapabilen firmamız, her zaman siz müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Cam bölme duvar uygulamalarında da estetiği ve kalitesi ile ilgi çeken çalışmalarımızı, dilerseniz sizin istediğiniz doğrultuda, projelendirip uygulayabiliriz. Hayallerinizi hayata geçirmek, bizi memnun edecektir.

Tüm sistemleri, ofis yapı dekorasyonu ile ilgili tüm uygulamaları, markanıza uygun olacak şekilde oluşturabilir ve bu uygulamaları size özel olan uygulamalarla, hayata geçirebiliriz. Bunun için ve merak ettiğiniz tüm sorularınızda cevap alabilmek için bizi arayabilirsiniz. Sizin ihtiyacınıza göre yapılan proje çalışmaları ve daha sonrasında isteğe uygun montaj ile memnuniyetinizi garanti altına alarak çalışmak, bizim için önemlidir.