bolme_duvar_modelleri_3

Bölme Duvar Modelleri

Bölme duvar modelleri, genellikle bankalarda ve özel şirketlerde gördüğümüz ofis dekorasyon uygulamaları olarak tanımlanabilir. Bu tip yerlerde çalışanların çalışma alanının belirlenmesi, farklı departmanların birbirinden ayrılması ve cam bölme duvar uygulaması ile yapılan işlerin göz önünde olmasını sağlamak maksadıyla kullanılan bölme duvar sistemleri, çeşitli değişik modellerle üretilmektedir. Bölme duvar sistemleri modelleri, uygulanacak alana ve sektöre göre değişiklik gösterebilir. Bölme duvar modelleri arasında yer alan cam bölme duvar sistemleri, şeffaf ofislerin tercihi olarak en fazla uygulanan modeller arasında yer almaktadır. Soyut bir görünüm sunan ve ses yalıtım özellikleriyle ön plana çıkan bu bölme sistemleri, aynı zamanda estetik bir görünüme ve yansımaya sahiptir.

Birçok bölme duvar sisemi mevcuttur. Özellikle kısa seperatör bölme duvar uygulamaları da son derece dikkat çekmektedir. En kullanışlı bölme duvar sistemleri arasında yer alan seperatör bölme duvar uygulamaları, fuar ve stant gibi alanlarda da kullanılabilmektedir. Bu gibi yerlere rahatlıkla taşınabilen seperatör bölme duvarlar, aynı zamanda iş yerleri için de iyi bir uygulamadır. Çalışanların göz önünde olmasını sağlamaktadır ve daha iyi daha kaliteli hizmet vermesine imkan sağlamaktadır.

Günümüzde bir çok bölme duvar sistemleri ile karşılaşmaktayız. Yapı sistemlerinde görülen yenilikçi adımlar, ofis bölme sistemlerini de doğrudan etkilemektedir. Yeni bölme sistemleri modelleri git gide daha estetik ve daha kullanışlı bir hal alıyor, dersek pek de yanılmış olmayız.